Türk Keyif Ailesine Merhaba

Bazı konular anlatılmaz yaşanır. Kalemi ilk elime verdiklerinde kargacık burgacık yazılar ile harfleri yan yana getirmeye çalışmıştım. Ömrümün en uzun öyküsüdür. Bir ara hatırlatın yazayım bu konuyu size. Şimdilik ağrıtmak istemem başınızı. Konu başka çünkü.

Konu ilk kalemi aldığımdan bu yana yazmayla olan sevdamın yıllar geçtikçe katmerleşmesi idi. Artık yazmak ihtiyaçtan ziyade aşka dönüşmüştü parmaklarımda. Şunu belirtmeden geçemeyeceğim. Bakmayın burada satır satır estirdiğime. Gerçek yaşantımda deftere yazdığım yazımı görseniz tarihi eser diye müzeye teslim edersiniz. O kadar kötü bir yazım var. Ama yazmayı seviyorum. Siz okurlarım sayesinde kötü yazı yazmak, yazmaya engel değilmiş onu anladım.

Şimdi turkkeyif.com adresinde sizler için yazacağım. Tüm güncel konuları benimle takip edeceksiniz. 12 yıllık köklü bir sitede sizlere yazmanın keyfini süreceğim. Sizlere paylaşacağım tüm konuları özenle seçip inci gibi işleyeceğim. Eminim seveceksiniz yazılarımı. Siz okudukça ben daha bir şevkle yazacağım. Bazen hüznü yazacağım bazen mutluluğu ya da  tavsiyelerimi…

Kısacası Türk keyif ailesine merhaba!  aranıza katıldığım ilk günden turkkeyif.com ekibinin  yeni ferdini  ailenizden bir parça olarak gördüğünüz ve değer verdiğiniz için şimdiden çok teşekkür ederim. Bir daha ki yazımda sizlerle kavuşmak ümidiyle sevgiler ve saygılarımla.

0 Reviews

Write a Review

Benzer Yazılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir