Genel

Şubeye Gitmeden Kredi Nasıl Alınır?

Günümüzde bankalar birçok yeniliğe imza atıyorlar. Bu yeniliklerden biriside banka şubelerine gitmeden kredi başvurularıdır. Acil olarak paraya ihtiyacınız var seçmiş olduğunuz bankaya internet ve telefonla başvuru yapabiliyorsunuz. Başvurularınız kısa bir süre sonra sonuçlanıyor. Banka sizin talep ettiğiniz miktarı hemen hesabınıza aktarıyor. Anında kredi kampanyalarında belirlenen kredi limiti bankalara göre değişiyor. Örneğin 15.000 TL ile 30.000 TL arasında olmaktadır.

 Tüm bankalara başvuru yaptığınızda bankaların müşterisi oluyorsunuz. Gelişen teknoloji sayesinde bankalar her türlü iletişim araçlarını müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Bunlardan internet bankacılığı şubesi, mobil şubesi olmak üzere pratik ve kullanışlı olarak bankalar müşterilerine sunmaktadır. Bu teknolojik yenilikler sayesinde bankaya gitmeden kredi başvurularınızı yapabilirsiniz. Kredi çekmek istediğiniz bankanın internet üzerinden online sistemine girerek oradaki bilgiler doğrultusunda kredi başvurunuzu yaparsınız. Onaylanan kredi anında hesabınıza aktarılır. Bu kredi başvuru işlemlerinizi de telefonla da yapabilirsiniz. Telefon bankacılığı ile bankayı arayarak kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

 Banka ATM ’lerinden de kredi başvurusu yapılmaktadır. Bunun için banka ATM ‘sine gelerek, ATM ‘de kartsız işlemler menüsünü seçer, daha sonra banka işlemleri seçilir. Banka kart numarası yazılır yoksa Hesap numarası girilir. Ekranda gözüken bilgileri doldurursunuz. TC Kimlik numarasını yazarsınız. Kısacası ekranda gözüken formları doldurursunuz. Evraklarınızı ekranda onayla işlemiyle krediniz anında hesabınızda olur. İnternetten ve mobilden anında şubesiz krediye 7 gün, 24 saat başvuruda buluna bilirsiniz. Kredi başvurunuzu bireysel internette mobil şubede başvurular menüsüne girerek kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Bireysel internet ya da Mobil Şube üyesi olmanız gerekmektedir. Üye değilseniz sistemi takip ederek üyelik başvurunuzu yaparak kredi başvurunuzu da yapabilirsiniz. Bunların hiçbirini yapamıyor iseniz banka şubesine giderek kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

 Bazı bankaların internet üzerinden sağladığı şubeye gitmeden kredi sistemleri bulunmaktadır. Finansbank dijital bankacılık adına geliştirdiği enpara.com sitesi ile, kısa süreler içinde kredi işlemlerini yapabilirsiniz. Sizden kredi masrafları almayarak bu işlemleri gerçekleştiriyor.

Akbank direkt kredi sistemi ile kredi kampanyasından hızlı bir şekilde yararlanabilirsiniz.

İş Bankası anında kredi işlemleri ile şubeye gitmeden en fazla 15.000 TL kredi başvurusu yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu