Banka

İşte Tahminleri Tutan 4 Analistin Yeni Bitcoin Tahminleri

Son zamanlarda finans alanında olan hareketlilik, tüm yatırımcıları yakından ilgilendirmektedir. Özellikle bitcoin dünyasındaki bazı hareketlilikler, gözlerin analistlere yönelmesine neden oldu. İşte, tahminleri Tutan 4 analistin bitcoin tahminleri, bu yazıda sizlerle paylaşacağız.

Kripto paralarda son dönemde meydana gelen fiyat hareketliliği nedeniyle ona stablecoin denilmesi, dikkat çeken gelişmeler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Kısa sürede zincirlerini kırarak sert bir şekilde yükselmeyi başarmak lider kripto paranın genel durumu en iyi analistler tarafından yorumlanarak yatırımcılara tavsiyeler verilmektedir. Son zamanlarda bitcoin piyasasında meydana gelen hareketlenmeleri inceleyen analistlerin ortak görüşü, yukarı doğru hareketin devam edeceği yönünde oldu.

Kripto para yatırımcısı ve finans uzmanı olan Classicmacro, bitcoin ve altcoinlerde açgözlü olmanın zamanının geldiğini vurguladı. Bitcoinin son kopuşu olarak tanımlanan genişletilmiş bir konsolidasyon sonrasında insanların HODling yapması tavsiyesinde bulundu.

Investor Place ise bitcoin dünyasına ilişkin yapmış olduğu değerlendirmede piyasada meydana gelen çöküş sonucunda kripto paranın zirve yaptığını ifade etti. Bir diğer yandan piyasanın raydan çıkmış gibi görünse de fiyatların yeniden toparlandığının altını çizdi. Son tablolara göre yapmış olduğu değerlendirmeyi paylaşan Investor Place, 2020 yılında talep büyümesinin hızlanması gerektiğini de ifade etti.

Kripto para borsaları içerisinde oldukça önemli bir konuma sahip olan Binance uygulamasının CEO’SU eToro ise yapmış olduğu tahminlerde altcoin piyasasında olduğumuzu ifade etti. Almanya, Güney Kore ve Rusya gibi ülkelerin bitcoin ticareti için yasal bir çerçeve oluşturduklarını, mevcut küresel krizin bitcoin ve S&P korelasyonunu bale geçerli kıldığını da belirtti.

Yapmış olduğu tahminlerde bitcoinin oldukça güvenilir olduğunu vurgulayan Bernice Nyambura, merkez bankalarının harcamalarının ciddi derecede artış gösterdiğine dikkat çekerek bitcoinin sınırlı tedarikiyle bir değer deposu oldukça güvenilir göründüğünü ifade etti.

En Yeni Bitcoin Tahminleri

Bitcoin, yatırım dünyası içerisinde son yıllarda dikkat çeken bir piyasa oluşturmaktadır. Sadece Türkiye’de değil, aynı zamanda dünya genelinde yatırımcıların tercihi olan kripto paralar, son yıllarda geleceğin para birimi olarak dahi kabul edilmektedir. Bu nedenle yakından bitcoin tahminlerini takip etmek, uzman analistler tarafından paylaşılan önerilere kulak vermek ve bitcoin piyasası içerisinde gerçekleştirmek istediğiniz yatırımları buna uygun adımlar ile takip etmek sizler için iyi olacaktır.

En yeni ve en güncel tahminleri öğrenmek için bitcoin piyasası ile yakından ilgilenen, alanında uzman analistleri yakından takip etmek, finans sayfaları ile günümüzde daha kolaj bir hale gelmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu