Asker Sözleri

 Asker Sözleri

Her birimizin geçmişimizde ya da günümüzde sevgilimiz, arkadaşımız, kardeşimiz gibi hayatımızda önemli yere koyduğumuz ve yolunu gözlediğimiz birileri illaki vardır. Askere özel mesajlar onları motive etmek için kullanılacak en güzel ve özel sözlerdir. Asker sözleri sayesinde motive olurlar.

Cephede savaşırken, vatanımızı korurken, bitmeyen şafakları sayarken, her ne kadar akıllarında ülkemiz olsa da gönüllerinin bir köşesinde de sevdiklerini taşırlar. Unutulmak korkusu yaşarlar. Boşa dememiş ya şair, “Gözden ırak olan gönülden de ırak olur” Her ne kadar biz askerlerimizin yolunu gözleyip, onları büyük bir özlemle beklesek bile, bu duyguları bir şekilde onlara hissettirmemiz gerekli. Hissetmeliler ki unutulmadıklarını, asla unutulmayacaklarını bilmeliler. Asker sözleri tam da bu nedenle çok değerli.

Onları motive edebilmek için kullanılacak en kıymetli hediye. Öyle bir söz söyleriz ki, kısıtlı telefon görüşmelerinde ya da atılan mesajlarda okudukları küçük bir not onları motive ederek büyük bir güç kaynağı oluşur. Bitmeyene efsane 3-5 nöbetleri belki sizin ona söyleyeceğiniz küçük bir not sayesinde akıp gidiverir. Nöbette canı sıkkın bir şekilde dikilmek yerine, çok sevdiğinizden duyduğunuz etkili bir sözü düşünerek onun üzerinde hayaller kurarak zamanın akıp gitmesini kim istemez ki? Asker sözlerinin yeri her zaman ayrıdır, sizde askere özel mesajlarımızı okuyup ona aktarabilir ve değer verdiğiniz insana unutulmadığını hatırlatarak derin bir iz bırakabilirsiniz.

Sinan Çelik

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir